kafur-faydalari-banner
kafur-krem-fiyati mucize-krem-fiyati

Kafur Krem İçeriği

İçindekiler Nelerdir?

Kafur Krem İçeriği

kafurkremicerigi

İnsan vücudunda çeşitli nedenlere dayalı olarak pek çok sıkıntı görülebildiğinden bu sıkıntıların hafiflemesi ve zamanla etkisini kaybetmesi adına birçok destek ürün üretilmektedir. Mesela, yoğun bir iş temposuyla yaşantınızı geçiriyor ve kendinize hiç vakit ayıramıyorsanız, normal olarak bu koşturmaca da vücudunuzun farklı bölgelerinde ağrı hissedebilirsiniz. Aynı şekilde tüm gün masa başında hareketsiz kalmanızda bel, boyun, kol ve sırt ağrılarına yol açabilmektedir. Bunun gibi sayılabilir sayısız neden ile oluşan ağrılar, maalesef ki bazı durumlarda kişilerin hayatını kabusa çevirebilir. Bundan ötürü böyle bir sıkıntıyla karşılaştığınızda son zamanların en iyi yardımcı ürünü olarak adlandırılan Kafur Kremi kullanımına başvurabilirsiniz.

Peki, kafur kremi nedir? Anavatanı Uzakdoğu ülkeleri olan kafur ağacından elde edilen bembeyaz kristalimsi bir madde kafur, çeşitli boyutta görülen ağrılar üzerinde son derece etkili bir madde olarak bilinmektedir. Uzakdoğu topraklarında çok uzun yıllardır ağrı kesici olarak kullanılan ve bugün ülkemizde de ciddi bir kullanıcı kitlesi edinen ürün, alternatif olarak ağrılı bölgelerde denenebilir ve ağrıya son verilebilir. Yağı itibariyle yaz-kış yaprak dökmeyen her daim yeşil kalan Kafur Ağacı, ortalama 50 metreye uzayabilen bir bitkidir. Gövdesinden özel bir teknikle üretilen kafur maddesi de bugün sizlere vücudun tamamında kullanabileceğiniz ağrı kesici bir ürün olarak önerilmektedir. Günlük kullanıma uygun şekilde formüle edilen ürün, ağrı hissettiğiniz kısma sürülür ve bölge streç ya da sıcak havlu ile sarılarak, 1-2 saat bekletilir. Bu süre sonrasında uygulama alanı sıcak suyla yıkanır ve ağrının hafiflediğine şahit olunur. Ancak kremi sürdükten sonra birkaç dakika masaj yapmayı unutmamak gerekir.

Merak edenlerin Kafur Krem İçeriği nedir? Gibi sorularına karşın ana maddesi kafur olmak üzere tamamen doğal bir formüle sahiptir diyebiliriz. Kesinlikle kimyasal katkı içermez ve herhangi bir yan etki barındırmaz. Ancak kronik cilt hastaları, 18 yaş altı ve hamile kişiler ürün kullanımından kaçınmaları gerekir. Bununla birlikte bitkisel bir krem olmasından ötürü de bitkilere hassas olan kişilerin kullanması sakıncalı olabilir. Bu nedenle kullanım öncesinde hekime danışmanın daha sağlıklı sonuçlar içereceğini belirtmek isteriz.